Series
Ratings
13
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Secret LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 3.0