Titles you rated
Suspect XRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.5