Titles you rated
Underworld: EvolutionRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
Small Town RivalsRated ★ 3.5
Officer of the YearRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.5
Blade: TrinityRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 5.0
Baby and MeRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.5