Series
Ratings
18
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0