Series
Ratings
125
Prince HoursRated ★ 0.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 2.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
Steal HeartRated ★ 3.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Idle MermaidRated ★ 2.0
Blade ManRated ★ 0.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
- I Need a FairyRated ★ 3.0
Who Are You?Rated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0