Titles you rated
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
The DigRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.0
The White TigerRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
I Am MotherRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
BlindRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 1.0