Series
Ratings
27
Twenty AgainRated ★ 2.5- AjinRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0