Titles you rated
The Look of SilenceRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5