Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0
Squad 38Rated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
PunchRated ★ 2.0- Kuk HeeRated ★ 3.5
What's Up FoxRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0