Titles you rated
BigRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 1.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0