Series
Ratings
120- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Strange Tales of Tang DynastyRated ★ 4.0
The Blood of YouthRated ★ 4.5
Mysterious Lotus CasebookRated ★ 5.0
Raven of the Inner PalaceRated ★ 3.5- A Solo Lady's Recommendations Season 2Rated ★ 4.0
Galileo XXRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Hey Handsome!Rated ★ 4.0
Family's FormRated ★ 3.5
Riding a UnicornRated ★ 4.5
Emergency Interrogation RoomRated ★ 4.5- Emergency Interrogation RoomRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.5