Series
Ratings
39
Secret Love AffairRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0