Titles you rated
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.0
High SocietyRated ★ 2.5
ResurrectionRated ★ 2.0
Ugly BettyRated ★ 4.5
The Greatest MarriageRated ★ 1.0
Ugly BettyRated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 5.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 5.0
Spring DayRated ★ 0.5- Country PrincessRated ★ 0.5
Ugly BettyRated ★ 5.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.0
Blade ManRated ★ 2.0
Paradise RanchRated ★ 2.0
Assorted GemsRated ★ 2.0
Miss MermaidRated ★ 1.5
Queen of ReversalsRated ★ 2.0
Lie to MeRated ★ 2.5
Empress MyeongseongRated ★ 2.0
Que Sera, SeraRated ★ 2.0