Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Live Up To Your NameRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.0
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Operation ProposalRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5- The Final MatchRated ★ 5.0