Movies
Ratings
264
Chinese ZodiacRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.5
PredatorsRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
SawRated ★ 4.0