Titles you rated
- BlackRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
GlassRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 4.5