Titles you rated
Russian DollRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.5
2gether: The SeriesRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Hi Bye, Mama!Rated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0