Movies
Ratings
15
The ThievesRated ★ 2.0
FuryRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 1.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The TowerRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 1.5
TedRated ★ 3.5