Titles you rated
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Zettai KareshiRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5