Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
BetRated ★ 0.5
The Devil's PlanRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 5.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
KaosRated ★ 4.5
Pop Star Academy: KATSEYERated ★ 3.5- Blue Ribbon Baking ChampionshipRated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 2.5
Elite Season 8Rated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 1.5