Movies
Ratings
787
VeteranRated ★ 3.5
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 1.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.5
CoralineRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 2.0
No ReservationsRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5