Titles you rated
Ms .45Rated ★ 3.0
CallRated ★ 2.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
AntiviralRated ★ 3.0
Bajrangi BhaijaanRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
CarnageRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
War HorseRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0