Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 2.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.0- BansheeRated ★ 3.5
BansheeRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0