Titles you rated
The ArtistRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 2.0
Seven SamuraiRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 3.0
MifuneRated ★ 3.0
The Spanish ApartmentRated ★ 3.0
FridaRated ★ 4.0
BasquiatRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
8 WomenRated ★ 4.0
My Left Foot: The Story of Christy BrownRated ★ 4.0
Intolerable CrueltyRated ★ 3.0
Across A Gold PrairieRated ★ 3.5
UndoRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 4.5
Yves Saint LaurentRated ★ 3.0
L'Amour FouRated ★ 3.5
Nacho LibreRated ★ 4.0