Titles you rated
Ms. IncognitoRated ★ 1.0
As You Stood ByRated ★ 0.5
BargainRated ★ 0.5
The PittRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.5
Genie, Make a WishRated ★ 5.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AemaRated ★ 4.5
S LineRated ★ 1.5
Law and The CityRated ★ 3.0
The Four SeasonsRated ★ 5.0
The DefectsRated ★ 0.5
TriggerRated ★ 2.0- Good BoyRated ★ 1.5
Our MovieRated ★ 5.0
Dept. QRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5