Movies
Ratings
29
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
One on OneRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0