Titles you rated
JormungandRated ★ 4.0
Jormungand : Perfect OrderRated ★ 3.5- The Testament of Sister New Devil BURSTRated ★ 3.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 3.5
DATE A LIVE IIRated ★ 3.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.5
Haganai: I Don't Have Many Friends NEXTRated ★ 4.5- Nyarko -Another Crawling Chaos-Rated ★ 3.0
- Love, Election and ChocolateRated ★ 3.0
Listen to Me, Girls. I'm Your Father!Rated ★ 3.5
Log Horizon Season 2Rated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Food Wars! The Third PlateRated ★ 4.0
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.5- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 4.0