Titles you rated
Hope SpringsRated ★ 4.0
YarnRated ★ 3.0
The Painted VeilRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 4.0
AlphaRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Finding Mr. Right 2Rated ★ 3.0
When Trumpets FadeRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 3.5
Once in a SummerRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 3.5