Movies
Ratings
280
Notting HillRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
We're the MillersRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
A Christmas Prince: The Royal BabyRated ★ 2.0
The Knight Before ChristmasRated ★ 0.5