Movies
Ratings
83
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
The VisitRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 4.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.5