Titles you rated
Dream High 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
BloodRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 4.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
May QueenRated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Lovers of MusicRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 5.0
Road No. 1Rated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Full House Take 2Rated ★ 4.0