Movies
Ratings
15
District 9Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5