Series
Ratings
67- DamoRated ★ 4.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
Cunning Single LadyRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Feast of the GodsRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0