Series
Ratings
62- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 0.5
Queen MantisRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
TempestRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
ButterflyRated ★ 2.0
Eyes of WakandaRated ★ 3.5
Our MovieRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0- Good BoyRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Tastefully YoursRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 3.5