Series
Ratings
68
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 1.5
Mask GirlRated ★ 2.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.0