Series
Ratings
68
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Lie to MeRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0