Titles you rated
- In the FleshRated ★ 5.0
- In the FleshRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5