Titles you rated
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0
Top Star Yoo BaekRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
EncounterRated ★ 2.5
PlayerRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
My Secret TerriusRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Wok of LoveRated ★ 3.5
SketchRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
BansheeRated ★ 4.0- BansheeRated ★ 4.0
- BansheeRated ★ 4.0