Movies
Ratings
627
Phone BoothRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Almanya: Welcome to GermanyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Bee MovieRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 2.0
PenelopeRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 1.5
BelieverRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Hannibal RisingRated ★ 1.5
PassengersRated ★ 1.5