Series
Ratings
117
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
OzarkRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.0- 블리치Rated ★ 3.5
Bleach: Soul Society - The EntryRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Narcos: MexicoRated ★ 4.5
Narcos: MexicoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5