Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
ChuckRated ★ 4.5
ChuckRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SlayersRated ★ 4.0