Movies
Ratings
225
The Italian JobRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5
ClickRated ★ 5.0
Genome HazardRated ★ 1.0
Green ZoneRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 2.0
FrequencyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Freedom WritersRated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 2.0
ColombianaRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0