Series
Ratings
54
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.5
- 코미디 리벤지Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 2.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 5.0
NokideugzoneRated ★ 3.0