Titles you rated
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.5
Witch HuntRated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 0.5
One More Happy EndingRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.0