Series
Ratings
30
Fight For My WayRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0