Series
Ratings
13
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0