Titles you rated
The Little Mermaid Live!Rated ★ 3.0
Encanto at the Hollywood BowlRated ★ 4.0- One WinRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.5
The WailingRated ★ 2.5
Snow WhiteRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 0.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.0
The Hating GameRated ★ 2.0