Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
MedalistRated ★ 3.5
Trigun StampedeRated ★ 2.5
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 3.0- Sgt. FrogRated ★ 3.0
- JeongnyeonRated ★ 3.0
Wind BreakerRated ★ 2.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
MineRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 5Rated ★ 3.5
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 4Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Busted! Season 3Rated ★ 2.0
Busted! Season 2Rated ★ 2.0