Movies
Ratings
88
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
ConstantineRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 0.5
The MercilessRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 1.5
LeonRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
300Rated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 1.5
SecretRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5