Movies
Ratings
214
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0